Gösteriş düşkünlüğü

Cem Yılmaz'ın o fotoğrafı, bu konuşmasını hatırlattı

Pek çok ünlü ismin pahalı takıları, aksesuarları fotoğraf çekilirken hususi göstermeye çalışmasına milletçe alışığız ancak Cem Yılmaz’ın değil. Malum paylaşımları genelde iş üzerine olan ya da mizah barındıran kareler oluyor.

Bu sefer ise, adeta gülerken son anda ciddileşen yüz ifadesi barındıran fotoğrafında, yüzünden daha belirgin olan başka bir şey daha vardı! O da ona göre, küçük bir servet değerinde olan saati.

cem yılmaz rolex fotoğraf

Adeta “rolex takıyorum” pozu veren Cem Yılmaz’ın bu fotoğrafını ona yakıştıramayanlar altında bir espri olmalı! beklentisi içerisinde oldular ama görünen o ki malesef yok.

Piyasa değeri 400-500 bin arasında olan ‘GMT Master II Diamond’ modeli saati ile verdiği bu poz’a, harika bir örnek ile, en ilgi çekici yorumu getiren ise Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu oldu.

Sene 2017, Cem Yılmaz GQ ödül töreninde. Dünyaca ünlü isimlerin fotoğrafçısı olan Mert Alaş gecede ödül alacak isimlerden biri ama törene katılamadı. Ödül töreni için yaptığı bir konuşmayı video’ya çekti, tören için gönderdi ve dev ekranda konuşması konuklara dinletildi. Ama o da ne, video’da saçlarını düzeltmek istiyormuşçasına, “ROLEX” saatini gösterdi.

Sonra da olanlar oldu, Cem Yılmaz, Mert Alaş’ın bu bu rolex gösterme girişimini diline doladı. Semercioğlu’da noktayı koydu: “Gülme komşuna gelir başına Cem…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*