Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Gülben Ergen, Demet Şener için ne dedi?

Magazin

Gülben Ergen, Demet Şener için ne dedi?

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen geçtiğimiz gün katıldığı bir iş toplantısı çıkışında Bebek’te görüntülendi.

Gülben Ergen, Demet Şener için ne dedi?

Sezen Aksu imzası taşıyan yeni single’nın hazırlıklarını sürdüren, Demet Akalın ile barışarak, geçtiğimiz akşam 1 yıldır küs olduğu dostu ile felekten bir gece çalan Gülben Ergen, işlerine kaldığı yerden devam etti.

Yeni şarkısının promosyon çalışmaları için bir toplantıya katılan Gülben Ergen, toplantının ardından kendisine uzatılan mikrofonlara açıklama yaptı.

Uzun süredir sahnelere çıkmayan Sezen Aksu ile ilgili, ‘Sahnelere dönecek mi? Bu konuda bir telkininiz var mı?’ sorusuna, “Bizim telkin etmemiz mümkün değil çünkü o stüdyoda çok mutlu” diye cevap verdi.

Evine haciz gelmesi ve boşandığı süre zarfında küs olduğu Akalın’a büyük destek veren Gülben Ergen, bu gelişme sonrasında Akalın’ın arasının iyi olmadığı Demet Şener’i takipten çıkarmıştı. Bu iddialar hatırlatılınca bu konuda da açıklama yapan Ergen, bu takiplerle boşuna yoruluyorsunuz dedi ve şöyle konuştu:

“Çok daha önceden takibe alınmış ve silinmiş isimler olabiliyor. Belli bir zamandan sonra revizeden geçiyor. Bunları kişisel algılamamak lazım. Sosyal medya benim hem eğlendiğim hem de işimi ve şarkılarımı doğru anlatabildiğim bir mecra. İnsanın dostlukları sosyal medyayla sorgulanmamalı. Onlar çok karmaşık. Kaç tane dostum var, sosyal medyada var mı yok mu onu bile bilmiyorum?”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı