Hadise ‘kol kırılır, yen içinde kalır’ mı diyecek?

Hadise 'kol kırılır, yen içinde kalır' mı diyecek?

Hadise, annesinin intiharı sonrasında kardeşleri ile tüm bağını kopardı. Birine moda sektöründe verdiği desteği çekerken, bir diğerini menejerliğinden çıkarttı. Para işleri ile ilgilenen erkek kardeşi ile de yollarını ayırdı.

Ortaya atılan son iddia ise, ödeyeceği vergiyi azaltmak için sahip olduğu tüm gayrımenkulleri ablası Hülya Açıkgöz’ün üstüne yaptığı, yaşanan kavgadan sonra bu mülkleri istediği ama geri alamadığı oldu. Üstüne sadece tek bir ev bulunan Hadise, ablasından mallarını istedi ama abla Açıkgöz, mallar ailenin diyerek rest çekti.

Hadise rest çekti

Bu iddia bir anda magazin basınının bir numaralı maddesi haline gelince ünlü şarkıcının menejeri, teve2 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Programa bağlanan Haluk Şentürk, “Hadise ailesinden kimseye dava açmadı.Onlar aile et ve tırnak birbirinden ayrılmaz.Hiç öyle şeyler yok. Hadise’nin şirketi farklı ablasının şirketi farklı. Hadise Hanım mesleğe başladığından beri vergilerini ödüyor” diye konuştu.

Et-tırnak benzetmesi şu sıralar birbirini yediği konuşulan kardeşler için kullanılınca da kafalar karıştı. Bu açıklama, Açıkgöz ailesinin ‘kol kırılır, yen içinde kalır’ deyip, her şeyi tatlıya bağlayacaklar herhalde’ diye yorumlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*