Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Hedefim Sensin’de Zekeriya ve Yarım Hasan midyecilerden dayak yiyor!

Film Haberleri

Hedefim Sensin’de Zekeriya ve Yarım Hasan midyecilerden dayak yiyor!

Çekimleri Gökçeada’da yapılan ve bu ay vizyona girecek olan Hedefim Sensin filmi, komedi dolu sahneleri ile izleyiciyi kırıp geçirmeye hazırlanıyor.

Hedefim Sensin'de Zekeriya ve Yarım Hasan midyecilerden dayak yiyor!

Çok sayıda ünlü ismin rol aldığı filmde Zekeriya Taştan karakterine hayat veren Ata Demirer ve İlker Aksum’un oynadığı Yarım Hasan’ın maceraları sinema salonlarında kahkaha tufanı yaratacak.

Çiğ köfte ustası olan Zekeriya ve Yarım Hasan’ın filmde başları bir türlü dertten kurtulmayacak. Filmin sahnelerinden birinde de Hasan ve Zekeriya midyeciler tarafından evire çevire dövülecek.

Yedikleri dayak sonrasında, kendilerini haşatları çıkmış bir vaziyette çöp konteynırlarının içinde bulacak olan iki ismin bu anları sinemaseverleri güldürecek sahnelerden sadece bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu, Erkan Can’ın başrollerinde yer aldığı, kahkaha tufanı estirecek film 30 Kasım’da vizyona girecek.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı