Kanal 7 dizisi İkimizin Yerine’de çocuk gelin hikayesi ile tepki topluyor!

Kanal 7 dizisi İkimizin Yerine'de çocuk gelin hikayesi ile tepki topluyor!

Hint dizilerini yayınlamaya başladığından bu yana izlenme oranlarında gözle görülür bir artış yakalayan Kanal 7, bu ilgiden oldukça memnun ki, devamlı olarak başka Hint dizilerini Türkçe dublajı ile ekranlara getiriyor.

İzleyicisi ile buluşturduğu son Hint dizilerinden biri olan İkimizin Yerine dizisi çok iyi izlenme oranlarına sahip, öyle ki total grubunda geçtiğimiz Salı günü 30. sırada yer alma başarısı gösterdi. Sadece o da değil, bir diğer Hint dizisi Sev Yeter’de aynı ilgiyi görmeye devam ediyor.

İkimizin Yerine’yi sadece başarısı ile konuşmuyoruz tabi, söz konusu dizi Türkiye’nin kanayan yarası olan bir hikayeyi ekranlara taşıyarak tepki topluyor. Küçük kızların genç yaşta evlenip, çocuk gelin olmasını engellemek adına pek çok projenin hayata geçtiği ve çocuk gelin çocuk anne olmasın, okusun kampanyaları düzenlenirken, İkimizin Yerine bir çocuk gelin hikayesini ekrana taşıyor.

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan dizinin nasıl izin alıp kanalda yayınlanmaya başladığı ise sosyal medyada tartışılan konular arasına girdi. İzleyicinin diziye olan tepkisi sosyal medyada çığ gibi yükselirken, yetkililerin ve yayıncı kanalın buna nasıl bir karşılık vereceği ya da verip vermeyeceği merak konusu oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*