Keremcem yeni projesi ile dönüyor

Keremcem yeni projesi ile dönüyor

Etilerde bir kozmetik mağazasında alışveriş yaparken görüntülenen başarılı şarkıcı ve oyuncu Keremcem, kısa bir süre önce rol alacağı bir filmde yaşadığı anlaşmazlık ile gündeme geldi.

Erkan Petekkaya’lı ‘Kapan’ filmi adı geçen, anlaştığı konuşulan ancak son dakika olarak filmin kadrosundan çıkarıldığı iddia edilen Keremcem, o dönem hiç anlaşmadım ki nasıl anlaşma iptal olabilir açıklamasında bulundu.

Projesi İle Dönüyor

Bu konu hatırlatılınca, geride kaldı diyen Keremcem, “Hayat çok hızlı akıp geçiyor. Öyle şeylere geri dönmemek lazım. Herkes işini güzel yapsın sektörümüz büyüsün” dedi. Öte yandan yeni bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkıp çıkmayacağı sorulan oyuncu; Göreceksiniz sürpriz, yakında” diye konuştu.

Sürpriz’in dizi mi yoksa film mi olduğu ile ilgiliyse bir şey söylemedi. Keremcem son olarak İki Yabancı dizisi ile ekranlarda boy gösterdi.

Kerem gitti Kemal geldi denmiş, ama henüz görüşme aşamasındayken, anlaşmadığım bir sinema filminden nasıl ayrılabilirim? Önümüze konulan sözleşmeyi, şartlarda anlaşamadığımız için imzalamadım ve teklifi reddettim. Filmin tanıtımı için ismim üzerinden reklam yapılmaya ve yanlış bir algı yaratılmaya çalışılıyor”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*