Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kerimcan Durmaz doğum gününde coştu

Magazin

Kerimcan Durmaz doğum gününde coştu

Sosyal medya fenomeni ve dj Kerimcan Durmaz, doğum günü kutlamasında ses getiren bir partiye imza attı.

Kerimcan Durmaz doğum gününde coştu

Sosyal medya fenomeni olarak çıktığı yolda Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri haline gelen ve pek çok sanatçı ile yakın dostluğu bulunan Kerimcan Durmaz, yeni yaşını ünlü dostları ile birlikte kutladı.

Durmaz’ın doğum gününde adeta ünlü akını yaşanırken, Türk müziğinin pek çok önemli ismi Kerimcan Durmaz’ın doğum gününe katıldı. Türk sanat müziğinin diva’sı Bülent Ersoy, Deniz Seki, Demet Akalın, Danla Bilic, Özlem Yıldız, Gülşah Saraçoğlu ve Fatih Ürek gibi isimler partinin dikkat çeken isimlerinden oldu.

24. yaşını People İstanbul’da ki bir parti ile kutlayan Kerimcan Durmaz, doğum gününden çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

kerimcan durmaz doğum günü resimleri

Gülşah Saraçoğlu’nun topuklu ayakkabının içinden Kerimcan Durmaz’a içki içirdiği sıralarda çekilen fotoğraf ile, Kerimcan Durmaz’ın Bülent Ersoy’un göğsüne yatıp çekildiği fotoğraf partiden paylaşılan en dikkat çekici kareler oldu.

kerimcan durmaz doğum günü resimleri

Diğer yandan geçtiğimiz hafta 36 bin TL’lik hediye aldığı Danla Bilic’de, Kerimcan Durmaz’a bu anlamda iade-i ziyarette bulunurcasına göz kamaştıran bir yüzük hediye etti.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı