Kıvanç Tatlıtuğ ve Uluç Bayraktar birlikteliğinden harika bir iş çıkar!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Uluç Bayraktar birlikteliğinden harika bir iş çıkar!

Oyuncu kadrosu ile göz dolduran Çarpışma’da uzun soluklu olarak ilk kez birlikte çalışacak olan Uluç Bayraktar ve Kıvanç Tatlıtuğ’un ortak çalışmasından ortaya çıkacak olan işin elde edeceği başarıyı tahmin etmek güç değil.

Kenan İmirzalıoğlu ile Ezel ve Karadayı, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli ile İçerde gibi yapımlarda büyük başarılar elde eden Uluç Bayraktar, izleyiciye çok farklı bir Kıvanç Tatlıtuğ izleteceğe benziyor.

Tabi, efsaneler arasına girmiş olan, Ezel’e ‘8’ rolü ile konuk olduğunda kısa süreli olarak çalışmış olsalar da, buna birlikte bir proje ürettiler diyemeyiz. O nedenle Çarpışma, iki ismi bir araya getiren ilk proje olacak.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı, Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık’ın kadrosunda yer aldığı dizi Kasım ayında izleyicisi ile buluşacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ilk defa polis rolüne hayat vereceği dizisi, dört arabanın çarpışmasıyla kesişen hayatları konu edinecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*