Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Meryem Uzerli, Ufak Tefek Cinayetler kadrosuna katılacak mı?

Dizi Haberleri

Meryem Uzerli, Ufak Tefek Cinayetler kadrosuna katılacak mı?

Muhteşem Yüzyıl’da ki Hürrem Sultan rolü ile Türkiye’nin aranan kadın yüzlerinden biri haline gelen Meryem Uzerli’nin UTC’nin kadrosuna katılacağı iddia edildi.

Meryem Uzerli, Ufak Tefek Cinayetler kadrosuna katılacak mı?

Büyük beğeni toplayan Muhteşem Yüzyıl performansı ardından başrolünde geri döndüğü dizilerde umduğunu bulamayan ve dizileri kısa süre final yapan Meryem Uzerli’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosuna katılacağı konuşulmaya başlandı.

Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a konuk oyuncu olarak katılan güzel oyuncu, UTC’nin oyuncu kadrosuna katılacağı iddiaları sosyal medyada yayılmaya başlayınca, iddialar ile ilgili açıklama yaptı.

Kovan filmi sonrasında Mısır’da çekilecek olan bir filmde yer alacak olan Uzerli, filmlere yoğunlaştığını belirterek, dizi projesi olmadığını, dolayısı ile de Ufak Tefek Cinayetler’de oynayacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Şuanda ne bir dizi çekeceğim, ne bir sorun çıktı, ne de başka bir şey. Benim filmlerim var, bilginiz olsun.”

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı