Mucize 2: Aşk’da Müjde Ar kabul etmedi, rolü başkası kaptı

Mucize 2: Aşk'da Müjde Ar kabul etmedi, rolü başkası kaptı

Müjde Ar, geçtiğimiz günlerde uygun olmadığı gerekçesi ile Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize 2: Aşk filmi için teklif ettiği rolü kabul etmediğini açıkladı. Kırmızıgül’de Ar’a teklif ettiği rol için sürdürdüğü oyuncu arayışını tamamladı.

Teklifi kabul etmedi

Müjde Ar’a teklif edilen rol, Ar ile anlaşılamayınca, Zengin Kız Fakir Oğlan, Kördüğüm, Poyraz Karayel, Tutsak ve son olarak da Dudullu Postası’nda oynayan usta oyuncu Ayda Aksel ile anlaşıldı.

Serinin devam filminde köklü değişiklikler de yaşanmaya devam ediyor. İlk filmde Mahir Hoca’yı oynayan Talat Bulut’un Yasak Elma çekimleri nedeni ile rolü kabul etmemesi sonrasında, o rolde bir başka usta isim olan Fikret Kuşkan’a verilirken, serinin ilk filminin önemli karakteri Mizgin ile de son dakika kararı ile yollar ayrılmıştı.

1 Mart 2019 olarak vizyon tarihi belirlenen Mucize 2: Aşk çok güçlü bir oyuncu kadrosu ile beyazperde’de izleyici ile buluşacak. Serinin ikinci filminde Mert Turak, Sera Tokdemir, Erdal Özyağcılar, Meral Çetinkaya, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Biran Damla Yılmaz, Metin Yıldız, Suna Selen, Deniz Oral, Dilek Denizdelen, Deniz Özerman, Melis Sezen, Eren Hacısalihoğlu, Reyhan Ulu Ekinci, Hakan Can, Levent Sülün ve Erol Akso kamera karşısında olan isimler olacak.

ayda aksel mucize 2: aşk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*