Muhteşem İkili reytingleri beklentinin altına kaldı

Muhteşem İkili reytingleri beklentinin altına kaldı

İstanbul Emniyeti’nin en gözde iki polisi olan Barca ve MKC’nin hikayesini ekranlara taşıyan Muhteşem İkili, geçtiğimiz akşam ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel, Öykü Karayel, Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nun kadrosunda yer aldığı yeni dizi Muhteşem İkili, ilk bölümü ile toplam izleyici grubunda (total) 4.3 reyting alarak prime time saatinde günün en az izlenen dizisi olup 7. sırada yer alırken, AB grubunda ise 4.7 reyting ile 5. sırada yer alabildi.

Hayal kırıklığı yarattı

Bir Zamanlar Çukurova’nın Perşembe gününün liderliğini açık ara fark ile koruduğu günde, Star Tv’de yayınlanan Avlu ve Fox Tv’de yayınlanan Bizim Hikaye karşısında varlık gösteremeyen Muhteşem İkili, onca tanıtıma ve güçlü kadrosuna rağmen ilk bölümünde hayal kırıklığı yarattı.

Daha iyi bir açılış yapması beklenen dizinin 3 rakibinin de gerisinde kalması, Kanal D’i bu sezon başarılı olabilme yolunda bir kez daha umutsuzluğa iterken, yaptığı kötü başlangıcı, 2. bölümü ile birlikte toparlayıp toparlayamayacağı ise merak konusu oldu. Zira, Muhteşem İkili’de tutmaz ise Kanal D’nin bu sezon dizilerden yana yüzü bir türlü gülmemiş ve reyting pastasından dolayısı ile gelirlerden büyük oranda mahrum kalmış olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*