Muhteşem Saba, sosyal medyayı salladı

Muhteşem Saba, sosyal medyayı salladı

Programlarında attığı kahkahalar ve güzelliği ile dillerden düşmeyen, bir süredir ise televizyon ekranlarında yer almayan Saba Tümer, Mirgün Cabas ile birlikte sundukları, internet ortamında yayınlanan Ciddiyetten Uzak Kaçamak isimli programlarında ünlü isimleri ağırlıyorlar.

Geçtiğimiz haftalarda Mert Fırat ve kısa bir süre sonrada Gupse Özay’ı programlarında ağırlayıp, sohbet eden Tümer, hem iş hem tatil tadında bir yaz sezonu geçirdi.

Kendisi de Çeşme Alaçatı’da tatil yapan Saba Tümer’in ağırladığı Mert Fırat ve Gupse Özay’da yazı Alaçatı’da geçiren isimlerdendi. Alaçatı’da konakladığı otelden sık sık paylaşımlara bulunan Saba Tümer, son dönemin popüler akımına ayak uydurarak bir kaç kez bornozlu fotoğraf karelerine de yer verdi.

Sosyal Medyayı Salladı

Son paylaşımı ise mayolu fotoğrafı oldu. Ünlü sunucunun mayolu pozunu gören takipçileri fotoğrafı beğeni yağmuruna tutarken, övgüler dizdikleri yüzlerce de yorum yaptılar. Takipçileri, “Muhteşem Kadın”, “Harika görünüyorsunuz”, “Güzellik Tanrıçamız” ve nice iltifatlarla Saba Tümer’in paylaşımına olan beğenilerini ortaya koydular.

saba tümer mayolu fotoğraf

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*