Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aşkı kıskandırıyor

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aşkı kıskandırıyor

Bir süredir yollarda olan ve tatil yapan çift’ten Neslihan Atagül, Instyle dergisine kapak olduğu son sayısında, bu tatili ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ekranların güzel ve sempatik oyuncusu Atagül, karavan seyahatleri ile ilgili şunları söyledi: “Geçen yıl 33 günlüğüne gittik. Karavan bizim çünkü bu bizim tatil anlayışımızı çok iyi yansıtıyor. Hep böyleydik biz Kadir’le.

Köpeklerimiz var, onları bırakamıyoruz, uzun süre uzak kalmayı istemiyoruz onlardan çünkü. Çoğu otel kabul etmiyor zaten… Bir de rahat etmek istiyoruz. Karavanın farklı bir ruhu var, hem çok iyi plan yapmak gerekiyor hem de bir o kadar plansız olmak.

Aşk Kıskandırıyor

Aceleyle hiç işinin olmaması lazım mesela. Karavanda bütün işini sen yapıyorsun. O kadar güzel yerlerde o kadar güzel manzaraların içindesin ki…

Yunanistan’da bir yere gitmiştik; üç gün kalırız diye düşünmüştük ama o kadar beğendik ki 10 gün kaldık. Öyle güzel bir gün batımı vardı ki orda, her gün o gün batımını bekledik.

Ben böyle zamanlarda yaşadığımı hissediyorum. ‘Hayat bu olmalı işte,’ diyorum: Köpeklerim yanımda, evim yanımda, kocam yanımda. Denizin dalgasının sesini duyuyorsun, söğüt ağacının yapraklarının hışırtısını…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*