Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şahin Kendirci, bu kez O Ses Türkiye sahnesinde!

Televizyon

Şahin Kendirci, bu kez O Ses Türkiye sahnesinde!

Yıllar önce O Ses Çocuklar’da finalde seslendirdiği ‘Keskin Bıçak’ ile şampiyonluğa ulaşan Şahin Kendirci, değişimi ile şaşkınlık yarattı.

Şahin Kendirci, bu kez O Ses Türkiye sahnesinde!

Birden fazla ses yarışmasında yer alan, O Ses Çocuklar’da ise şampiyonluğa ulaşan Şahin Kendirci, yakında vizyona girecek olan ‘Müslüm’ filminde ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in gençliğini oynadı.

Kıvır kıvır ve uzun saçları ile adeta Müslüm Gürses’in saçlarını andıran ve bu anlamda rahmetli şarkıcıya oldukça benzeyen Kendirci, daha önce de Bana Masal Anlatma isimli sinema filminde oynayan genç yetenek, Müslüm filmindeki oyunculuğu ve sesi ile de bir kez daha adını duyurmaya hazırlanıyor.

Şahin Kendirci

Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye isimli ses yarışmasına konuk olarak katılan Şahin Kendirci, değişimi ile jüri üyelerini şaşırtırken, çıktığı sahnede Müslüm Gürses’e saz çalmayı öğreten usta’nın oğlu olan Ali Limoncu’yla birlikte Müslüm filmi için seslendirdiği ‘Adana’ya gidek’ türküsünü söyledi.

Merhum sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur, Müslüm Gürses’in ilk sazını, Adana Film Festivali’nde Şahin Kendirci’ye hediye etmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı