Seda Akgül, gördüğü şiddet sonrasında ardı ardına açıklamalar yayınladı

Seda Akgül, gördüğü şiddet sonrasında ardı ardına açıklamalar yayınladı

4 Kadın Zamanı sunucularından Seda Akgül, programdaki partnerlerinden Derya Tuna ve arkadaşları ile yemek yediği sırada, erkek arkadaşı olduğu tahmin edilen kişinin fiziksel şiddetine maruz kaldı.

Akgül o yaşadıklarını, “Dün akşam dostlarla yediğim yemek sonrası bana sokakta kolumu sıkıp iteliyerek tacizde bulunan adamdan beni kurtaran , başta @emniyetgm155 , @emniyetgm Arnavutköy polisine, karakolun ve aslanlar gibi kadının yanında olan delikanlı, pırıl pırıl, genç polisilerimize saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum…Türkiye değişiyor… Yaşasın @emniyetgm155 , @emniyetgm ve # Arnavutköy karakolum Rica ediyorum polisimizi sevin ve destek olun Arnavutköy karakolundaki pırıl pırl polis kardeşlerime selam olsun” yazısı ile paylaştı.

Açıklamalar Yayınlandı

Bu yaşadıkları sonrasında çıkan haberler nedeniyle yeni açıklamalar yapma ihtiyacı duyan Akgül, ardı ardına yeni açıklamalarda bulundu. Bir sonra ki açıklamasına ise, “Olayın doğrusu budur… Karakolluk bir olay veya fiziksel şiddet yaşanmamıştır. Ancak bir kadın evine taksiyle dönmek isterken kolundan tutulup zorla araca götürülmeye çalışıldıysa bu taciz kadar özgürlüğe de müdahaledir. Olayı fark eden Arnavutköy’deki devriye arabası gerekeni sonuna kadar yapmıştır. Genç, aydın, pırıl pırıl , kadın hak ve özgürlüklerini koruyan polislerimize teşekkür ederim…” yazdı.

1 saat önce tekrar bir paylaşımda bulunan Akgül bu kez, “Değerli takipçilerimin dikkatine… Bugüne kadar yaşadığım tüm olayları açık yüreklilikle sizlerle paylaştım. Hafta sonu yaşadığım olayı instagram sayfamda doğru cümlelerle aktarmaya çalıştım. Hakkımda basın yayın organlarında farklı bir üslup ve gerçeği yansıtmayan haberlere itibar etmeyiniz. Her GÜÇLÜ KADIN gibi bende hak ve özgürlüklerime sahip çıktım ve çıkmaya da devam edeceğim. Hakkına, emeğine sahip çıkan tüm GÜÇLÜ KADINLARA ‘Selam Olsun'” yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*