Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Ne Zaman? İrem Helvacıoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Sen Anlat Karadeniz

ATV ekranlarının fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’den beklenen haber sonunda geldi. Dizinin 37. bölümü yılbaşından bu yana yayınlanmazken yapımcı firma takipçileri sevindiren haberi verdi. Tahir ile Nefes’in amansız bir şekilde devam eden aşk hikayesinin konu edildiği Sen Anlat Karadeniz dizisi 23 Ocak Çarşamba akşamında 37. yeni bölümü ile ATV ekranlarında olacak.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde son olarak 2018 yılında yayınlanan son bölümü ile nefesleri kesen Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat’ın hain planları gözlerden kaçmadı. Kadınların hayatlarını karartarak onları acı ve kedere sürüklemek isteyen Vedat’ın planı hiçbir işe yaramadı. Adam kaçırmaya teşebbüs etmek suçlamasından tutuklu olarak mahkemede yargılanan Vedat sonunda cezaevinin yolunu tutar. Şimdi asıl mesele ise Vedat tarafından büyük bir komploya maruz kalan kadınların koğuşta ne yapacakları…

Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölümü Ne Zaman?

Son olarak 36. bölümü ile 26 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 37. yeni bölümünün gelecek hafta Çarşamba günü 23 Ocak’ta ATV ekranlarında boy gösterecek. İzleyenlerin büyük bir merak içerisinde beklediği Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde ilginç olaylar yine takipçileri ekran başına kilitleyecek.

Sen Anlat Karadeniz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Sen Anlat Karadeniz’in son bölümünde Mercan, herkesten habersiz Vedat’ın kurduğu tuzakla hayatına son vermek istersen son anda fark edilir. Kendisi için hazırlanan hain tuzaktan habersiz, intikam ve nefretin beslediği Vedat’ın yerine Berrak’ın katili olmaktan son anda sıyrılır. Berrak’ın imdadına ise Tahir yetişmiştir. Ölümün pençesinde olan Berrak’ı kurtaran Tahir büyük bir cinayeti de böylece önler. Yaşananlar sonrasında olay yerinde kaçan Vedat için artık tehlikeli çanları çalar. Çünkü kadınların elinde Vedat’ı hapse gönderecek deliller vardır.

Sen Anlat Karadeniz

Vedat’tan yıllarca boyunca eziyet gönderen kadınların ellerindeki belgeler artık mahkemededir. Veda sonunda polisler tarafından bulunduğu yerden alınır ve mahkemede tutuklu olarak yargılanır.

Sen Anlat Karadeniz Konusu

Geçmiş zamanlarda para karşılığında satılan adamın zulmünden kaçarak çocuğu ile beraber Karadeniz’e sığınan Nefes ve onu koruduğu için ailesinden her anlamda tepki alan Tahir’in akıllara durgunluk veren müthiş bir hikayesini ele alıyor Sen Anlat Karadeniz… Yönetmen koltuğunda Osman Sınav’ın oturduğu fenomen dizinin başrollerinde ise Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor.

Sen Anlat Karadeniz

Son olarak yılbaşı gecesinde dizi ekibinden habersiz olarak O Ses Türkiye çekimlerine katılan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu için ayrılık haberleri gündem yaratmıştı. Sen Anlat Karadeniz dizisinden çıkarılacağı iddia edilen Helvacıoğlu için hayranlar sosyal medyada günlerce yorumlarda bulunarak oyuncuya destek vermişlerdi.

Daha sonraki zamanlarda dizi yapımcısı tarafından yapılan açıklamada böyle bir durumun bulunmadığı, Sen Anlat Karadeniz ekibine ait olan O Ses Türkiye görüntülerinin de yayına verilmediği dikkatlerden kaçmadı. Helvacıoğlu da sosyal medya üzerinden gönderdiği mesajda her şeyin yolunda olduğunu bir kez daha ima etmiş oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*