Senaristler Çukur’da Cumali ile ‘İkiz’ detayını atladı mı?

Senaristler Çukur'da Cumali ile 'İkiz' detayını atladı mı?

Ailesi ile görüşmüyor olmasından ötürü Cumali Koçovalı’nın nasıl bir saf tutacağı, Koçovalı’ların yanında durup durmayacağı bir kenarı dursun, Ay Yapım senaristlerinin Çukur ile ilgili bir detayı atlayıp atlamadığı sorusu akıllara takıldı.

Kasım 2017’de Cumali karakterinin gün yüzüne çıkacağı konuşulmuş, daha ilk bölümde ölen Kahraman Koçovalı’yı oynayan Mustafa Üstündağ’ın da Cumali Koçovalı’nın ikizi olarak tekrar diziye katılacağı söylentileri çıkmıştı.

Söylentiler havada kalınca, ne Cumali Koçovalı Çukur’a döndü, ne Mustafa Üstündağ.. Diziye Cumali olarak da Necip Memilli katılınca, Kahraman ile Cumali’nin birbirine hiç benzemiyor olması da izleyicinin dikkatinden kaçmadı.

Belli ki senaristler ayrı yumurta ikizi olarak da bilinen çift yumurta ikizi yapmayı uygun gördüler. Hoş zaten ikiz olan iki kardeş için ne tür ikiz olduklarına dair bilgi verilmemişti ama, geçtiğimiz Kasım ayında oluşan bu intiba, Mustafa Üstündağ’ın dizide yer alacağı dedikoduları izleyici de böyle bir intiba oluşturdu.

Posta yazarlarından Mesut Yar’da bu kafa karıştıran durumu köşesine taşıyıp şunları yazdı:

“‘Çukur’ (Show TV) dizisinde başından beri “kim olacak?” merakı yaratan Cumali karakterini Necip Memili canlandıracak. Bunu ilk bu köşeden okumuştunuz. Şimdi kesinleşti…

O değil de yanlış hatırlamıyorsam Cumali, “Çukur”un daha ilk bölümünde öldürülen Kahraman karakterinin ikiz kardeşiydi…

Kahraman’ı canlandıran Mustafa Üstündağ ile Necip dostumun fotoğraflarını yan yana koydum. Oturduğum yerde “aman da bir açık daha yakaladım” diye zıplamamak için olsa olsa çift yumurta ikizleridir diye düşündüm. Hayırlı uğurlu olsun. Bir de fragmandan kestiremedim ama dost ve düşman en azından bu sezon tutarlı olsun…”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*