Sienna Guillory, Remember Me’ye katıldı

Sienna Guillory, Remember Me'ye katıldı

Resident Evil, Love ve Actually gibi filmlerin yıldızı Sienna Guillory, bu ayın sonunda İspanya’da çekimleri başlanacak ve sonrada Fransa ve Los Angeles’da devam edecek olan, Martin Rosete’nin yöneteceği romantik komedi filmi Remember Me oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Create Entertainment, Spain’s Lazona Films, Kamel Films ve France’s F Comme Film’in ortak yapımı olan filmin kadrosuna yakın zamanda Caroline Silhol ve Brandon Larracuente’de dahil edildi.

Yeni oyuncular katıldı

Remember Me, 70 yaşında dul bir adam olan Claude (Bruce Dern) hayatının aşkını bulur, o da kimsesi olmayan ve zor zamanlar geçiren Lilian (Caroline Silhol)’dır. Claude, en yakın arkadaşı Shane (Brian Cox)’un da yardımı ile Lillian’ın yakınlarında olabilmek için Alzheimer hastası numarası yapmaya karar verir. Claude’nin kızı olan Selma (Sienna Guillory) ise politikacı kocasının bir fahişe ile yattığı halka yansıyınca, bunun utancı ile Selma ve ailesi basından kurtulmak için kaçarlar.

İspanya’nın gelecek vaad eden önemli yeteneklerinden biri olarak gösterilen İspanyol yönetmen Martin Rosete, kısa filmi Voice Over ile 24 ödül ve 17 adaylık ele etme başarısı gösterdi. Filmin senaristi olan Rafa Russo’da yine İspanya’nın gelecek vaad eden isimleri arasında yer alıyor.

Remember Me, gerçek aile ilişkilerinde karşılaşabileceğiniz durumları neşeli bir şekile izleyiciye yansıtacak.

Create Entertainment’in CEO’su Said Atit Shah, film için, “Benzersiz senaryosu ile şimdiye kadar elime geçen ve açık ara beni en mutlu eden iş” olarak niteledi. Filmin 2019 yılında vizyonda olması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*