The Royals, 4 sezondan sonra iptal edildi

The Royals, 4 sezondan sonra iptal edildi

Kanalın sözcüsü Perşembe günü yaptığı bir açıklama ile, 2015 yılında kanalın ilk senaryolu yapımı olarak hayata başlayan The Royals, 4 sezonun ardından The Royals’i devam ettirmeme kararı aldığını duyurdu. Sözcü ayrıca, dizinin kadrosu ve yapım ortakları Lionsgate ile Universal Cable Studios’a minnetarlığını da dile getirdi.

Bu iptalin ardından E! ekranlarında yayında kalan senaryolu hiç bir yapımda kalmamış oldu. Son olarak kanalın bir başka dizisi The Arrangement geçtiğimiz Mayıs ayında iptal edilmişti.

The Royals’in yayın hayatına başladığı kanalda bitirilmiş olan, dizinin bittiği anlamına da gelmeyebilir. Yapımcı firma olan Lionsgate, 5. sezonu ile devam edebilmesi için, diziyi ekranlarına taşıyacak, bağımsız stüdyoları bulunan kanallar ile ilgili araştırmasını sürdürüyor.

Olur da The Royals için başka bir kanal ile anlaşılırsa, dizinin başında başka bir isim yer alacak. Dizinin yaratıcısı ve sorumlusu Mark Schwahn geçtiğimiz Aralık ayında hakkında ortaya çıkan çok sayıda ki taciz iddiaları nedeni ile kovulmuştu. Neyse ki Scwahn kovulmadan önce 4. sezonun çekimleri tamamlanmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*