Ufak Tefek Cinayetler’in El Turco’su ile tanışın!

Ufak Tefek Cinayetler'in El Turco'su ile tanışın!

Daha oyuncu takviyesinin yapılması beklenen diziye katılan Osman Sonant ise şimdiden fenomen olmaya başladı. Dizi de El Turco lakaplı, Kerim Adil Sağlam karakterine hayat verecek olan Osman Sonant’ın dizide ki ilk karesi de ortaya çıktı.

Ufak Tefek Cinayetler’in merakla beklenen 2. sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan Osman Sonant’ın performansı ile UTC’nin yeni sezonuna damga vurması bekleniyor.

Et imparatoru olan, yakışıklı, zengin ve bir o kadar gizemli Kerim, Sarmaşık’a gelecek ve Merve’nin kraliçeliğinde devam eden düzeni değiştirerek alt üst edecek.

osman sonant el turco ufak tefek cinayetler

OSMAN SONANT HAKKINDA

Osman Sonant 1 Mart 1979, İstanbul doğumlu televizyon, sinema, tiyatro ve internet oyuncusudur.

1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu’nda Yılmaz Gruda’dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. 1998 yılında Ferhan Şensoy’un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro’da çalışmalarını devam ettirmiş ve 1999 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli tiyatro oyunlarında, televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu’nun Altın İstiridye ödüllü Pandora’nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştır. 2015 yılının Şubat ayında başlayan ve Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden dördüncüsü olan Orhan rolünü canlandırmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*