Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ufak Tefek Cinayetler’in El Turco’su ile tanışın!

Dizi Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler’in El Turco’su ile tanışın!

Bir önceki sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler, Sezin Akbaşoğulları ve Selim Bayraktar’ın ölümü ile boşalan oyuncu kadrosunu Ushan Çakır ve Osman Sonant ile doldurdu.

Daha oyuncu takviyesinin yapılması beklenen diziye katılan Osman Sonant ise şimdiden fenomen olmaya başladı. Dizi de El Turco lakaplı, Kerim Adil Sağlam karakterine hayat verecek olan Osman Sonant’ın dizide ki ilk karesi de ortaya çıktı.

Ufak Tefek Cinayetler’in merakla beklenen 2. sezonunda izleyici karşısına çıkacak olan Osman Sonant’ın performansı ile UTC’nin yeni sezonuna damga vurması bekleniyor.

Et imparatoru olan, yakışıklı, zengin ve bir o kadar gizemli Kerim, Sarmaşık’a gelecek ve Merve’nin kraliçeliğinde devam eden düzeni değiştirerek alt üst edecek.

osman sonant el turco ufak tefek cinayetler

OSMAN SONANT HAKKINDA

Osman Sonant 1 Mart 1979, İstanbul doğumlu televizyon, sinema, tiyatro ve internet oyuncusudur.

1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu’nda Yılmaz Gruda’dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. 1998 yılında Ferhan Şensoy’un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro’da çalışmalarını devam ettirmiş ve 1999 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli tiyatro oyunlarında, televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu’nun Altın İstiridye ödüllü Pandora’nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştır. 2015 yılının Şubat ayında başlayan ve Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden dördüncüsü olan Orhan rolünü canlandırmıştır.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı