Yeni nesli kıskandıran jenerasyon

Yeni nesli kıskandıran jenerasyon

Sunucu, oyuncu ve şimdilerde şarkıcı Defne Samyeli ve eski model Demet Şener, bikinili pozları ve düzgün fizikleri ile konuşulmaya devam ederken, bu jenerasyonun yeni nesle taş çıkartacak güzellikte olması da basının dilinden düşmüyor.

Bu Defne Samyeli ve Demet Şener ile de sınırlı değil. Şu sıralar Bodrum’da tatilini sürdüren, bu isimlere nazaran mankenlik/modellik geçmişi olmayan Ece Uslu’da 43 yaşına rağmen mükemmel fiziği ile görenleri bir daha baktırmayı başarıyor. Bu anlarda ise çekildiğinden haberi olmayan Ece Uslu, tatilini sürdürdüğü Çeşme’de bol bol ve rahat rahat yüzdü.

ece uslu bikini

Hal böyle olunca da, şimdi ki nesil, bu jenerasyonun ne yiyip ne içtiğini, fiziklerini nasıl koruduklarını sormadan edemiyor. O kadar ki, köşe yazarları dahi okurların merakını gidermek için, anılan isimlere ulaşıp, “nedir bu işin sırrı” diyor.

Defne Samyeli dillerden düşmüyor

Bizim de asıl merak ettiğimiz ise, bugünün 18-30 yaşları arasında ki özellikle oyuncu kitlesinin 40’lı yaşları geçtiğinde, Defne Samyeli, Demet Şener, Ece Uslu ve adını sayamadığımız daha diğerleri gibi fiziklerini “mükemmel” seviyede tutabilecekler mi?

demet şener havuz fotoğraf

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*